Bakonyi Erőmű Zrt.

ÁCS-ÁLLVÁNYOZÓ

Feladatok:

  • Az építőiparban előforduló magas-, és mélyépítési, állványozási és zsaluzási munka elvégzése
  • Állványozási feladatok:
    • homlokzati felújításhoz készített állvány
    • falétra állvány homlokzati felújításhoz
    • konzolos homlokzati keretes állvány készítése
    • kazán belső és külső állványozása
    • Mobil állványok összeállítás

  •  Zsaluzási feladatok:
    • pillér körüli zsaluzat
    • lépcső zsaluzat készítés
    • medence lépcső zsaluzás készítése
  • fedélszerkezetek készítése a munkavezető irányítása és ellenőrzése mellett
  • kazánok belső falazatának javítása, karbantartása
  • kazánok hőálló betonozási munkái
  • Közlekedési utak javítása

Munkarend: A munkavégzés reggel 6 órától 14 óráig tart, napi 8 órában (Esetenként túlóra)

Elvárásaink:

  • Szakiskolai vagy technikumi végzettség
  • Teljes munkaidős munkavégzés
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Nincs tériszonya

Amit kínálunk

  • Cafeteira – 534 000 Ft/év
  • 13. havi fizetés
  • Munkába járás támogatása akár tömegközlekedéssel (a bérlet 86%-át fizeti a cég), akár autóval (30Ft/ km) járna be
  • Áramdíj kedvezmény
  • Dolgozói részvényjegyzési lehetőség
  • 5% önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás

Munkavégzés helye: Bakonyi Erőmű Zrt.
8401 Ajka, Gyártelep

A jelentkezéshez kattintson a "Jelentkezem" gombra és küldje el nekünk fényképes, szakmai önéletrajzát!

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Ács, Asztalos
Cégnév: Bakonyi Erőmű Zrt.