Megváltozott munkaképességű

Az 1969 óta üzemelő Mátrai Erőmű Magyarország egyetlen jelentős hazai primer energiaforrásából állít elő villamos energiát. A lignit alapú erőmű blokkjainak működését a két saját tulajdonú (visontai, bükkábrányi) bányájából beszállított tüzelőanyaggal biztosítja. Az erőmű a megújuló energiatermelésben 2002 óta van jelen, amellyel hozzájárult az Európai Unión belül vállalt fenntarthatósági mutatók teljesüléséhez. A társaság hosszú távú célja, hogy hatékony, karbontakarékos energiatermelő létesítményt működtessen, ezért az MVM Mátra Energia modernizációs programja a következő évtized egyik legjelentősebb hazai energetikai projektje lesz.

Társaságunk az erőmű területére

ács-állványozó

munkatársat keres.

Feladatok:

  • Javítási -, karbantartási munkák végzéséhez állványok építése, bontása, állvány anyagok szállítása. Védőtetők, alátámasztások és egyéb ácsszerkezetek építése.

Elvárások:

  • Szakirányú végzettség
  • Higgadt, felelősségteljes magatartás
  • Megfelelő kommunikációs készség a folyamatos csoportbeli kommunikációhoz
  • Problémamegoldó képesség
  • Megfelelő fizikai állapot
  • Szorgalom

Előnyt jelent:

  • Több éves szakmai tapasztalat
  • „B” kategóriás jogosítvány
  • Nehézgépkezelői bizonyítvány
  • Targoncavezetői képesítés, emelőgépkezelő és teherkötözői képesítés
  • Alpintechnikában való jártasság

Amiért érdemes hozzánk jelentkezni:

  • Kihívásokkal teli, változatos munkakör
  • Versenyképes juttatási csomag

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Ács, Asztalos

Ha állásajánlatunk felkeltette érdeklődését, akkor várjuk fényképes szakmai önéletrajzát „Pályázat erőmű ács-állványozó pozícióra” megjelöléssel a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

Cégnév: MVM Mátra Energia Zrt.