Assmont Steel Hungária Kft.

Bővülő csapatunkba

Acélszerkezet-Szerelő

munkatársat keresünk.

Acélszerkezetes épületek- és automata raktárrendszerek építésével, szerelésével és gyártásával foglalkozó, komoly múlttal és referenciákkal rendelkező cégünk munkatársakat keres az alábbi pozíciókba külföldi munkaterületekre:

Főbb feladatok, munkák:

-Acélszerkezetek összeszerelése, betanítás alapján földi és magasban való munkavégzés.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Megbízhatóság
  • Csapatban jól együttműködő, de önálló munkavégzésre is alkalmas
  • Építőiparban-, vasiparban szerzett tapasztalat előny, de nem feltétel
  • Műszaki beállítottság
  • Jó fizikai állapot,magas teherbírás
  • Hosszabb kiküldetési idő vállalása (6 hét munka,1 hét szabadság)
  • Nyelvtudás szintén előny, de nem feltétel
  • Életkortól függetlenül várjuk a jelentkezőket

Amit kínálunk:

  • Folyamatos munkalehetőség
  • Szállás- és utazás teljes körű szervezése és finanszírozása
  • Európai szintű bérezés, pontos elszámolás
  • Cég által finanszírozott képzések (Darukezelő, Nehézgépkezelő, Targoncás, Hegesztő, Working at Height, Hilti-technológia,
  • Egyéni képességekhez mérten fejlődési- és előrelépési lehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Festő, Mázoló

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Általános iskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Ausztria,Németország, Hollandia, Svédország, Lengyelország

A jelentkezem gombra kattintás után kérjük csatolja önéletrajzát, a megadott címre várjuk jelentkezését.

Cégnév: ASSMONT Steel Hungária Kft.