Feladatok

Az előkészített anyagok méret szerinti ellenőrzése, műszaki gyártási dokumentáció alapján való összeállítása.

Elvárások

A gyártási dokumentáción megadott tűrések betartása.
A gyártáshoz szükséges szerszámok megfelelő használata, karbantartása.

Amit kínálunk

A megadott bér kezdőbér.
Cégnév: FRAMEST Kft.
Állás helye:
Állás-kategóriák:
Állásnév:
FRISS HASONLÓ ÁLLÁSOK
E-MAILBEN

A "Feliratkozom" gombra kattintva elfogadja az általános biztonsági és szerződési feltételeinket.

HASONLÓ ÁLLÁSOK
Lakatos Pest megye

Főbb feladatok: Általános lakatos munkák Alkatrészek megmunkálása, menetfúrás, süllyesztés, sajtolás, csiszolás, sorjázás, szemcseszórás, ponthegesztés, ... »

ÁLLÁS MEGTEKINTÉSE
Lakatos Jász-Nagykun-Szolnok megye

Termelő berendezések javítása (szivattyúk, hajtóművek, terményszállító berendezések) Gépészeti hibák feltárása Műszaki anyagigény készítése Karbantartáshoz ... »

ÁLLÁS MEGTEKINTÉSE
Lakatos (WHC013126) Jász-Nagykun-Szolnok megye

Pozíció leírása: Szolnoki papírgyártó partnerünkhöz keresünk több műszakos munkarendbe LAKATOS pozícióba munkatársakat! Feladatok: Karbantartó ... »

ÁLLÁS MEGTEKINTÉSE