Feladatok

Szigetszentmiklósi acélszerkezet-gyártó üzemünkbe üzemvezetőt keresünk az ott dolgozó 50 fős szakember csapat munkájának megszervezésére, koordinálására.

Elvárások

Felsőfokú végzettség, idegen nyelvtudás nem feltétel, de előnyt jelent. Hasonló munkakörben szerzett többéves tapasztalat.

Előnyt jelent

  • Problémamegoldó készség, együttműködési hajlam, határozott szemlyiség.

Amit kínálunk

  • Hosszútávú, folyamatos munkavégzés, piaci versenyképes fizetés.

Céginformáció

30 éves múlttal rendelkező acélszerkezet-gyártó cég, melyet fiatalos, családias környezet és véget nem érő tenniakarás jellemez.

A "Jelentkezem" gombra kattintva.
Cégnév: DOBOZ- ÉS ACÉLSZERKEZET KFT.