Feladatok

  • Acélszerkezetek gyártási feladatainak irányítása, ellenőrzése.
  • A feladathoz szükséges anyagszükséglet ellenőrzése,nyomon követése
  • A munkán foglalkoztatott kollégák irányítása

Elvárások

  • Technikusi vagy főiskolai végzettség (gépész,gépgyártás technológiai szak)
  • Hasonló munkakörben szerzett gyakorlat
  • Felhasználó szintű informatikai ismeretek
  • Önálló, pontos munkavégzés,határozott fellépés
  • Jó kommunikációs és  probléma megoldó készség

Amit kínálunk

  • Stabil, hosszútávú munkalehetőség
  • Versenyképes jövedelem
  • Fejlődési lehetőség
  • Mobil telefon, laptop
  • Jó munkahelyi légkör

Munkabér : Megegyezés alapján.

Cégnév: KEVIÉP KFT.