Légy tagja nemzetközi csapatunknak és éld át velünk az együttműködés és egyéni fejlődés élményét.

A komfort és klímaülés-technológia területén piacvezető, dinamikusan növekvő vállalatként folyamatosan fejlesztjük egyedülálló autóipari komfort- és wellness-termékeinket.

Légy Te is hosszútávú útitársunk!

Termékeinket egyedi megoldásokkal olyan partnereink számára gyártjuk, mint a BMW, Audi, Maserati vagy Tesla. Összetartó csapatunk nemcsak az innovációt csavarja feljebb, hanem a karrieredet is magasabb szintre emeli.

FŰTSD FEL A KARRIERED

ÉS CSATLAKOZZ HOZZÁNK MINT

Accounts Receivable Specialist!

Amiben számítunk Rád

  • A vevői kintlévőségek folyamatos figyelemmel kísérése, nemfizetés okainak feltárása (fizetési felszólítások elkészítése, nyomon követése és dokumentálása, közreműködés az érintett társosztályokkal)
  • Cashflow Forecast elkészítésében való részvétel
  • Korrekciós számlák kiállítása
  • Vevőtörzs karbantartás

Amit Tőled Várunk

  • szakirányú (pénzügyi/közgazdasági) felsőfokú végzettséggel rendelkezel
  • 3+ év hasonló munkakörben szerzett tapasztalatod van
  • SAP rendszer felhasználói szintű ismereted van
  • Magas szintű MS Excel tudásod van
  • kommunikációképes az angol nyelvtudásod szóban és írásban
  • fontos számodra, hogy munkádat pontosan és felelősségteljesen végezd
  • könnyen dolgozol multi környezetben, az információk átadását fontosnak tartod
  • Téged is hajt az innováció, együtt tudsz fejlődni a vállalatunkkal, eredményekben gondolkodsz

Amit mi kínálunk

  • Kiemelten figyelünk a támogatásodra és az egyéni fejlődésedre,
  • A nemzetközi csapatunk részeként a legújabb technológiákkal dolgozhatsz,
  • Rugalmas munkaidőbeosztás, a személyes és az üzleti igények szerinti (akár 80-90%) home office lehetőség
  • Éves bónusz, kiemelkedő cafeteria csomag, albérleti/utazási támogatás,
  • Egészségügyi szűrések, sportolási támogatás, saját étterem,
  • Izgalmas közösségi programok.