Szívesen dolgoznál egy olyan munkahelyen, ahol a szakmai fejlődés mellett nagy hangsúlyt fektetnek a munka-magánélet egyensúlyára? Keresed a kihívásokat?

Partnerünk motivált jelentkezőket vár több csapatába. Rendelkezel legalább legalább 1-2 év gyakornoki vagy teljes állású tapasztalattal pénzügyi területen? Érdekel a légitársaságok világa, és szívesen látnál bele egy légitársaság pénzügyi folyamataiba? Akkor ez a lehetőség Neked szól!

Accountant (AP)

Feladatok

  • end-to-end AP folyamatok
  • szállítói számlák könyvelése
  • vendor adatbázis karbantartása
  • új vendorok bevitele a rendszerbe
  • digitalizáló rendszer napi szintű működtetése
  • kifizetés határidőre
  • utalások elindítása
  • kapcsolattartás szállítókkal

Követelmények

  • aktív angol nyelvtudás
  • középfokú francia nyelvtudás előny
  • pénzügyi/gazdasági területen szerzett diploma
  • minimum 1-2 év szakami tapasztalat gyakornoki vagy teljes állású pozícióban
  • nyitott, csapatjátékos természet
  • hosszú távú elköteleződésben való meggyőződés

Amit kínálunk

  • versenyképes juttatási csomag (cafetéria, home office támogatás, bónusz, kedvezményes repülőjegy vásárlási lehetőség)
  • rugalmas munkarend (törzsidő: 9.30-13.00)
  • heti 4 nap home office lehetőség
  • szakmai fejlődési lehetőség, szakmai és soft-skill tréningek
  • nyelvtanfolyamok (angol, francia, holland nyelveken - akár kezdő szinttől is)
  • egy motiváló, barátságos, támogató csapat
Cégnév: Randstad Hungary Kft.