Feladatok

  • Kapcsolattartás és kapcsolat ápolása meglévő Klubtagjainkkal.
  • Klubtagok szolgáltatásainkkal kapcsolatos kérdéseinek a megválaszolása (szerződés, jegyek, csomagok, események).
  • Ügyféligények felmérése és monitorozása.
  • Rendezvény bejelentkeztetések nyomon követése. Rendezvényeink applikációban való bejelentkezéstől Klubtagi visszajelzésig való kezelése, részvételi, elégedettségi adatok kezelése, validálása.
  • Minőségellenőrző hívások kezdeményezése.
  • Aktív részvétel rendezvényeinken. (Munkaidőben)
  • Meetingeken való részvétel.

Elvárások

  • Kedves, ügyfélközpontú kommunikáció és problémamegoldó képesség.
  • Ügyfélkezelésben, ügyfélszolgálaton szerzett 3-5 éves releváns tapasztalat.
  • MS Office, Drive alkalmazások készségszintű használata.
  • Kiváló kommunikációs képesség szóban és írásban.
  • Belső igény precíz adminisztráció vezetésére.
  • Gyors helyzetfelismerés.
  • Csapatjátékos hozzáállás.

Előnyt jelent

MiniCRM vagy egyéb CRM rendszer admin szintű ismerete.
A pozícióhoz kapcsolódó elismerő díj, ajánlás, referencia megléte.

Amit kínálunk

  • Stabil munkahelyet egy fiatalos, lelkes, professzionális csapatban.
  • Felelősségi körödnek megfelelő, korrekt bérezést.
  • Felépített onboarding/beillesztési folyamatot.
  • Megfelelő oktatást felületeinkhez (miniCRM, site, app, BIX)
  • Közvetlen felsővezetői támogatást.
  • Könnyen megközelíthető, modern irodakörnyezetet.
  • Tech eszközöket, a gyors és pontos a feladatellátáshoz.
  • Exkluzív rendezvényeken való részvételt. (Díjátadó Gála, Golfozás, Konferencia, Klubvacsora)
  • Kompetenciáid fejlesztésére tanulási, fejlődési lehetőséget.
  • Home office munkavégzési időkeretet.

Céginformáció

Kizárólag első számú cégvezetők Klubja vagyunk. Központi értékünk a tapasztalatmegosztás. Magas minőségű szolgáltatásaink lehetővé teszik, hogy piacvezető pozíciónk és Klubunk értékei alapján formáljuk a vállalkozói kultúrát immár 12 éve. Folyamatosan fejlesztjük szolgáltatásainkat, amelyben az egész csapatunk óriási szerepet és felelősséget vállal a saját területének sikere által. Igazi összetartó közösség vagyunk!

Mielőtt jelentkezésedet beadnád hozzánk, szeretnénk kérni, hogy online/social felületeinken tájékozódj rólunk és szolgáltatásainkról. Jelentkezésedet ennek függvényében értékeljük! Jelentkezésedet fényképes önéletrajzzal és fizetési igény megjelöléssel a "Jelentkezem" gombra kattintva adhatod le!
Cégnév: Bizalmi Kör Kft.