Karrier Hungária Kft.

Account Manager (KH_103072)

Partnerünk a gyorsan változó piaci viszonyokkal lépést tartó vállalkozások számára kínál korszerű szoftver megoldásokat, legyen szó akár az irodai dokumentáció automatizálásáról és archiválásáról, egy portál elkészítéséről, kreatív eszközök beszerzéséről és annak grafikai hátteréről stb. A cég országos lefedettséget biztosít, és kiterjedt viszonteladói hálózattal rendelkezik. Ha elkötelezett, és motivált vagy, illetve pozitív hozzáállásoddal és szakmai tapasztalatoddal erősítenéd a csapatot, valamint szeretnél egy családias, támogató környezetben fejlődni, ez a lehetőség neked szól. Várjuk a jelentkezésedet.

Feladatok:

  • Az adott márka értékesítési és beszerzési folyamatainak teljes körű menedzselése
  • Gyártóval és viszonteladó partnerekkel való kapcsolattartás
  • Értékesítési stratégiák kidolgozása, promóciók megtervezése a marketing csapattal együttműködve
  • Szállítás szervezése, áru érkeztetése
  • Árajánlatok készítése
  • A piaci kínálat folyamatos monitorozása, piaci jelenlét optimalizálása
  • Marketing stratégia összeállítása
  • Termékportfólió frissítése, új termékek megjelenítésével kapcsolatos feladatok elvégzése
  • Értékesítési elemzések, havi riportok készítése
  • Kereskedelmi támogatások elszámolása
  • Partnerekkel való személyes kapcsolattartás
  • Garanciális ügyintézések
  • AI ismeret és készség szintű használat

Elvárások:

  • 1-3 év beszerzési vagy értékesítési tapasztalat
  • Kereskedelmi és ügyfélközpontú szemlélet
  • Kiváló kommunikációs és tárgyalási készség
  • Legalább középfokú angol nyelvtudás írásban és szóban
  • Logisztikai folyamatok és az EKAER rendszer ismerete
  • Önálló, felelősségteljes munkavégzés, adminisztrációban való precizitás
  • Kiváló szervezőkészség és a folyamatok átlátásának képessége
  • Jó problémafelismerő és megoldó készség
  • Elkötelezett, motivált, pozitív hozzáállás
  • Megbízható és hosszú távra tervező személyiség
  • Vállalatirányítási rendszerben szerzett tapasztalat

Előnyt jelent:

Amit kínálunk

  • Családias környezet
  • Fiatalos, jókedvű csapat
  • Tanulási, fejlődési lehetőség
  • Innovatív eszközök használata
  • Kreatív, motiváló légkör, ahol az egyéni teljesítménynek és a csapatmunkának is nagy szerepe van
  • Piacképes jövedelem
  • Home office lehetőség (heti 2 nap)

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési munkatárs

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.
Cégnév: WABERER S INTERNATIONAL NYRT