VMLY&R Hungary Kft.
Csatlakozz hozzánk

Account director

pozícióba!

Főbb feladatok, munkák:

Szeretnél egy nemzetközileg elismert, vezető reklámügynökségi hálózat egyik client service csapatának vezetőjeként izgalmas márkákon és projekteken dolgozni? Már magabiztosan és rutinosan mozogsz a marketingkommunikáció és a reklámeszközök világában, és a csapatvezetés sem okoz számodra gondot? Úgy érzed, hogy jól át tudsz látni komplex feladatokat is, és szereted a gondolkozós, kihívást jelentő ügyfélbriefeket? Csatlakozz hozzánk, hogy vezető hazai és globális márkákon építsd tovább karriered!

Az álláshoz tartozó elvárások:

· 8-10 év reklámügynökségnél betöltött, ezen belül több éves senior szintű ügyfélkapcsolati tapasztalat
· stratégiai, kreatív és produkciós marketingkommunikációs projektek menedzselésében szerzett profi jártasság
· folyamatos ügyfélkapcsolat vezető marketingszakemberekkel, az ügyfélpartnerek senior munkatársaival, ügyfelekkel történő írásbeli és szóbeli egyeztetések, prezentációk írása és előadása magyar és angol nyelven is
· saját ügyfélkörének menedzselése, üzleti szemlélet, pénzügyi előrejelzések és jelentések precíz kezelése
· mindennapi szoros együttműködés az ügynökség egyéb területeinek vezetőivel (stratégiai, kreatív, digitális és social, pénzügyi területek)
· saját csapatán belül a projektmendzsment és a munkamenet magasfokú szakmai minőségbiztosítása, csapattagjai szakmai fejlődésének segítése, a csapaton belüli munkaszervezés koordinálása
· menetrendek, időzítések és briefek írásának szakmai felügyelete, a projektek erős kézben tartásának biztosítása
· a legújabb online és offline marketingkommunikációs trendek ismerete
· tárgyalóképes angol nyelvtudás
· a reklámszakma szeretete, kíváncsiság, fejlődni vágyás ezen a területen

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

Nemzetközi reklámügynökségnél szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk:

· rugalmas munkaidő, home office (2-3 munkanap / hét)
· versenyképes fizetés
· megbízható és stabil nemzetközi reklámügynökségi háttér
· profi és tapasztalt csapat
· vezető márkákon való fejlődési lehetőség
· kreatív, inspiráló közeg, kutyabarát irodai környezet

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Marketing, Média, PR vezető

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Felsőfok/tárgyalóképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő
  • Home office lehetőség
  • Alkalmazotti jogviszony

Munkavégzés helye:

1123 Budapest, Alkotás utca 53.

Fényképes CV-det „ACCOUNT DIRECTOR” megjelöléssel és nettó fizetési igényeddel együtt várjuk a megadott email címünkre.
Cégnév: VMLY&R Hungary