Feladatok

• Általános programozási ismeretek (előny: a JAVA-nyelv ismerete);

Elvárások

• Gazdaságinformatikus vagy hasonló felsőfokú végzettséggel rendelkezel;
• Kommunikációs szinten beszélsz németül (előnyt jelent) vagy angolul;
• Pontosság és precizitás jellemez;
• Strukturált problémamegoldó készség és innovatív gondolkodásmód jellemez;
• Jól kommunikálsz és a problémákat kihívásnak tekinted;
• Tudsz és szeretsz analitikusan, valamint rendszerben gondolkozni;
• Szakmádban motivált és elkötelezett vagy.

Előnyt jelent

• Vállalatirányítási (ERP) rendszerben szerzett gyakorlati tapasztalatot;
• Linux/ Unix operációs rendszerek ismeretét, jártasság BASH szkriptek írásában;
• Webes technológiák ismerete, webes fejlesztési gyakorlat;
• Vállalati / termelési folyamatokkal kapcsolatos elméleti vagy gyakorlati) ismeretek.

Amit kínálunk

• Teljesítményedet a személyi alapbér mellett számos további juttatással ismerjük el (13. havi juttatás, havi jelenléti bónusz);
• Kihívásokkal teli felelősségteljes munkakörben, támogató légkörben, hozzáértő közösségben dolgozhatsz;
• Fejlődésedet képzésekkel támogatjuk;
• Magad és családod jólétéhez vállalati üdülőink, valamint támogatott sportolási és egészségmegőrzési lehetőségeink (masszázs, uszoda, konditerem, sporttevékenységek, szűrővizsgálatok) járulnak hozzá;
• Családod életét iskolakezdési támogatással és nyári táborozási lehetőséggel támogatjuk;

Céginformáció

Cégünk, a Phoenix Mecano Kecskemét Kft. gépipari és elektronikai termékeket gyárt és fejleszt. Vállalatunk tagja a svájci központú, Phoenix Mecano cégcsoportnak.
Cégnév: Phoenix Mecano Kecskemét Kft