Feladatok

  • Ügyfelek termelési folyamatainak és műszak igényeinek felmérése, azokra 3D technológiákra alapozott megoldási alternatívák kidolgozása, a különböző alternatívák előnyeinek és hátrányainak bemutatásával és ROI számításokkal
  • Az ügyfelek vásárlási döntéseinek és értékesítőink támogatása műszaki, gyártástechnológiai, anyagismereti és gazdaságossági elvek mentén
  • 3D nyomtatási, szkennelési és modellezési feladatokra árajánlatok készítése és szükség esetén megbízások teljesítése
  • Szakmai tárgyalásokon, bemutatókon való részvétel

Elvárások

  • Jó általános, gyakorlatias műszaki érzék
  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • 3D nyomtatási, modellezési, reverse engineering tapasztalat
  • Terhelhetőség, rugalmasság, proaktív hozzáállás
  • Jó kommunikációs képesség írásban és szóban
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent

  • 3D nyomtató építési és szerelési tapasztalat
  • 3D szkennelési tapasztalat
  • Solidworks vagy Rhinoceros 3D ismerete
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Érdekes és változatos munkát egy jó nevű nemzetközi vállalat hazai csapatában
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőséget egy innovatív iparágban
  • 3D nyomtatókkal, 3D szkennerekkel felszerelt, izgalmas munkakörnyezetet
  • Ingyenes 3D nyomtatási, 3D szkennelési, és a 3D Akadémia kurzusain való részvételi lehetőséget
  • Gyártói tréningeken való részvétel lehetőségét
  • Magyarország dinamikusan növekvő és nemzetközileg is terjeszkedő 3D-s cégében, egy támogató, fiatalos csapat részeként, családias irodai hangulatban dolgozhatsz, ahol nem csak a kávé, hanem a túró rúdi is védőeszköznek, és így céges ajándéknak számít

Céginformáció

A Freedee Kft. a hazai 3D technológiai kereskedelmi és szolgáltatási piac egyik vezető szereplője. Fő tevékenységi területe a professzionális, ipari 3D nyomtatók és 3D szkennerek értékesítése, valamint 3D technológiákhoz kapcsolódó teljeskörű szolgáltatások nyújtása. A Freedee XIII. kerületi irodájába 3Ds applikációs mérnök csapattagot keres.

Amennyiben az általunk kínált lehetőség felkeltette érdeklődésed, és elég elhivatott is vagy, akkor bérigényed megjelölésével a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk fényképes önéletrajzod.