Feladatok

Szeretnél részese lenni egy olyan csapatnak, ahol a legújabb és legkorszerűbb technológiák segítségével formálhatod a jövő oktatását? Ha szereted a számítógépes munkát, bírod a néha monoton, ismétlődő oktatási feladatokat, és nyitott vagy az új dolgokra, akkor Téged keresünk 3D oktatói pozícióba!

Elvárások

  • számítógépes alapismeretek
  • bírod a néha monoton, ismétlődő oktatást
  • nyitott vagy az új dolgokra és képes vagy folyamatosan fejlődni
  • nem ijedsz meg az új kihívásoktól
  • könnyen megtalálod a hangot akár gyerekekkel és felnőttekkel is
  • esetenként hétvégi munkavégzés
  • képes vagy csapatban dolgozni

Előnyt jelent

  • haladó vagy professzionális szinten használod az Autodesk Fusion 360, Blender 3D vagy egyéb 3D modellező szoftver(eke)t
  • oktattál már hasonló szakterületen vagy bármilyen más témában
  • képes vagy angolul vagy németül társalgási szinten oktatni
  • rendelkezel “B” kategóriás jogosítvánnyal
  • ismered a 3D nyomtatást
  • VR ismerete, használata
  • robotika alapszintű ismeretek

Amit kínálunk

  • fiatalos csapat, remek hangulat
  • előrelépési és fejlődési lehetőség
  • könnyen megközelíthető budapesti belvárosi iroda
  • szakmai fejlődés
  • versenyképes fizetés
  • betanulást követően heti 1-2 nap home office lehetőség

Lehetsz akár teljesen pályakezdő a szakmában, a lényeg az elhivatottság. Ha úgy érzed, felkeltettük az érdeklődésed, küldd el jelentkezésként az önéletrajzodat és referencia munkáidat, valamit fizetési igényedet a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Cégnév: RKS Magyarország Kft