Gyári munkás állások

- 8 állás - összegyűjtöttük a nagy állásoldalak összes találatát
mai
mai

Álmai állásához magabiztos nyelvtudásra van szükség? A siker garantált, ha itt tanul nyelvet. Megnézem »

  Keresett pozíciók
Gyári munkás
HOL?
  Távolság:
km-en belül

KULCSSZAVAK (tartalmazza)
Új keresés

A gyári munkás (vagy termékgyártó) az a személy, aki gyárakban dolgozva végzi mindennapi munkáját és segíti a különböző termékek előállítását a folyamat valamely pontján.

Gyári munkás feladatai
- csomagoló szerepkörben a csomagolás elvégzése
- válogatás, selejtezés, pakolás
- alapanyagok előkészítése
- gépkezelői feladatkörben a kijelölt gépek és berendezések működtetése
- gépek ellenőrzése, rendben tartása
- termékgyártás
- betanított feladatok, betanított gyári munkák elvégzése
- szükséges mérések elvégzése és dokumentálása
- gyártást kísérő munkalapok vezetése
- gyártási terület általános rendjének, tisztaságának biztosítása
- termelő és csomagoló üzemi feladatok elvégzése

Elvárások
A gyári munka fő elvárása az, hogy a jelentkező rendelkezzen nyolc osztályos végzettséggel. Ezek mellett fontos, hogy munkáját precízen és megbízhatóan tudja végezni, hogy a létrehozott termékek minősége folyamatosan magas legyen. A munka formája miatt elengedhetetlen, hogy a gyári munkás jó fizikai erőnléttel és állóképességgel rendelkezzen. Egyes helyeken elvárják az érvényes tüdőszűrő vizsgálat meglétét. Ezek mellett elvárás, hogy a gyári munkás tudja kezelni a rábízott gépeket. Ezen gépek használatára általában betanítják a munkavállalót.
Munkarend
Heti öt napban 2-3 műszakos munkarendben.
Juttatások
Az alapbér mellett a gyári munkát végző személyek számíthatnak éves bónuszokra és különböző juttatásokra is. Gyakori a 13. havi fizetés. A munkába járást is szokták támogatni vagy külön buszjárattal vagy az útiköltség valamilyen szintű kifizetésével. Bizonyos esetekben ingyenes szállással is ellátják a munkavállalókat, ha ez szükséges.