Feladatok:

Munkáink: Gépkezelő, zsákoló

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Jó fizikum
  • Gépkezelési tapasztalat
  • Visonta+ 50km körzetében lévő lakóhely

Amit kínálunk:

  • Kiemelkedő alapbér és alapbéren felüli juttatások
  • Rendszeres bérkifizetés
  • Fizetés előleget akár 5 munkanap után
  • Munkatárs ajánlói program (60.000 Ft/fő)
  • Folyamatos munkarend
  • 8 órás munkaidő
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Bejelentett határozatlan munkaviszony
  • Stabilitás
  • Lakhatási támogatás, ha távolról érkeznél
  • 100% munkába járás térítése
  • Motiváló munkatársak
Cégnév: Work Force Kft.
Kapcsolattartó: Kurucz József