Monori zöldség-gyümölcs feldolgozó üzemünkbe keresünk munkatársakat.

Feladatok:

zöldségek, gyümölcsök konyhakész állapotra készítése (szalagmunka, válogatás, pucolás, tisztítás, mérés)

feldolgozó gépek kezelése

csomagolás

Elvárások:

minimum 8 általános iskolai végzettség

pontos, precíz, megbízható munkavégzés

jó kézügyesség, önálló munkára való alkalmasság

jó fizikum, állóképesség, monotónia-tűrés

egészségügyi és higiéniai alkalmasság

Amit nyújtunk:

azonnali kezdési lehetőség

kiszámítható, két (állandó) műszakos munkarend

munkarend hétfőtől vasárnapig heti 2 szabadnappal

1500.- forint kezdő órabér

munkába járás támogatása

biztos iparág, biztos, hosszútávú munkalehetőség

havonta kedvezményes élelmiszervásárlási lehetőség

Hasonló munkában szerzett tapasztalat előnyt jelent, de nem feltétel! Akiket keresünk, azok első sorban középkorú, ügyeskezű asszonyok a tisztítási feladatokra és a kisebb gépek kezelésére. Férfiak az áru emelésére, pakolásra, és a feldolgozó gépek kezelésére. Targonca vezetői képesítés előnyt jelent!

A jelentkezéseket az alábbi telefonszámon várjuk: + 36 70 774 8412

Cégnév: Mona-Clean Star Kereskedelmi Kft.
Kapcsolattartó: Piskor Gyöngyi
Jelentkezés online: piskor.gyongyi@mona-fresh.eu