BECK AND PARTNERS Kft.
Partnerünk, egy dinamikusan fejlődő magyar családi vállalkozás, amely az építőipar modern és hagyományos kivitelezési technológiáját szaktudással ötvözve
meghatározó szereplője a magyar építőiparnak.

Cégük tavalyi évben bővítette a repertoárját abban a tekintetben, hogy a tervezésen és a kivitelezésen túl, könyvelő és ingatlanközvetítő irodát, valamint önálló tüzépet is üzemeltetnek, és belföldi fuvarozásban is elkezdtek tevékenykedni!

Cégük több házat és lakást épített, valamint újított fel és folyamatosan fejlődik. Tovább kívánják bővíteni csapatunkat is.

Ha szeretne részt venni egy folyamatosan fejlődő cég napi dinamikus életében, csatlakozzon hozzájuk tatabányai központjukba az alábbi pozícióba:

Víz-Fűtésszerelő

Főbb feladatok, munkák:

  • Projektjeink során kiépíti a fűtés és víz-csatorna hálózatot, beköti az ezekhez tartozó berendezéseket és készülékeket (hőszivattyú),
  • A fűtő-és hűtőberendezések, készülékek üzembe helyezése (klíma).

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Felelősségteljes hozzáállás,
  • Munkatapasztalat, megbízhatóság,
  • Szakmunkás végzettség,
  • Hegesztő vizsga,
  • Terv olvasása,
  • Csapatszellem, önálló, valamint csapatban való munkavégzés,
  • Pontos, precíz munkavégzés.

Amit kínálunk:

  • Alkalmazotti jogviszony, teljes munkaidőben,
  • 13. havi fizetés,
  • Folyamatos munkavégzés,
  • Szakmai fejlődési lehetőség,
  • Elismerő, korrekt, támogató csapat és színvonalas munkakörnyezet,
  • Stabil, innovatív vállalkozás,
  • Versenyképes bérezés,
  • Próbaidőt követően ¼ évente motivációs bónusz.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Hegesztői gyakorlat,
  • Szakmai ismeretek bővítésének szándéka,
  • Jó kommunikációs képesség.

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Egyéb szakmunka
  • Hegesztő, Lángvágó
  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Gépkezelő

Egyéb információ:

  • Munkavégzés pontos helye: Tatabánya.
  • Munkaidő: teljes munkaidő, napi 8 óra.
  • Ha Ön motivált, elkötelezett és szeretne csatlakozni egy olyan csapathoz, amely értékeli a szakmai hozzáértést és minőséget, kérjük, küldje el lehetőleg fényképes önéletrajzát fizetési igény megjelölésével, valamint referenciával és a referáló személy nevével, telefonos elérhetőségével az alábbi „JELENTKEZÉS” gombra kattintva!
Cégnév: Beck and Partners - Állás Kft.