Feladatok:

  • létesítmények áramellátási rendszerének vezetékelése, szerelése, javítása
  • különböző fogyasztók (villamos gépek, világítástechnikai eszközök, elosztószekrények) villamos hálózatba kötése
  • villamosvezeték-rendszer meghibásodása esetén a hibahely behatárolása és javítása
  • az elektromos rendszerek, berendezések és alkatrészek vizsgálata az esetleges kockázatok, meghibásodások és a beállítás vagy javítás szükségességének meghatározása céljából

Elvárások:

  • villanyszerelő végzettség
  • tervrajzok, villamos dokumentációk értelmezése
  • villamos gépek és hajtások ismerete
  • precíz, pontos munkavégzés
  • terhelhetőség, megbízhatóság
  • egészségügyi alkalmasság

Amit kínálunk:

  • versenyképes fizetés, egyéb juttatások : cafeteria éves szinten nettó 300 000 Ft
  • teljesítménytől függő bónusz

Cégnév: Work Force Kft.
Kapcsolattartó: Holbusz Csaba