Feladatok

Villanyszerelő munkatársakat keresünk, egy fiatalos, dinamikus csapat tagjaként az alábbi feladatok ellátására:
  • épületvillamossági villanyszerelés (családi házak, csarnokok, irodaházak, ipari létesítmények)
  • épületvillamossági rendszerek villanyszerelési munkarészeinek kivitelezése (nyomvonal építés, kábelezés, szerelvények- lámpatestek- készülékek bekötése)
  • kamera és riasztó rendszerek telepítése, beüzemelése

Elvárások

  • B kategóriás jogosítvány
  • Pontos, precíz munkavégzés
  • Flexibilitás, terhelhetőség

Előnyt jelent

  • Szakmai tapasztalat

Amit kínálunk

  • Versenyképes és pontos fizetés
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Továbbképzési lehetőség

Az „Egyszerű jelentkezés” gombra kattintva tud jelentkezni név és telefonszám megadásával.
Cégnév: INCEPTION TRADE Kft.