Feladatok

Partnercégünk cégünk egy magyar tulajdonú vállalkozás, mely 1999-ben jött létre, és több mint 20 éves szakmai tapasztalattal rendelkezik, fő profilja a villamos hálózatok kivitelezése, amely az évek során számos tevékenységi körrel bővült.

Feladatok:

  • Villamos hálózatok szerelése
  • 0.4 kv - 24 kV-ig légvezetékes hálózatok szerelése
  • Egyéb villanyszerelési feladatok

Elvárások

Elvárások:

  • Villanyszerelői végzettség
  • Erősáramú végzettség
  • Precíz munkavégzés,
  • Magasban végzett munkavégzés vállalása

Előny:

  • FAM  képesítés
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

Pályakezdők jelentkezését is várjuk

Honnan keresünk embereket?  Pécs vagy Kaposvár, mivel a cégnek mindkét városban van telephelye.

Amit kínálunk

Ajánlat:

  • Megegyezés szerinti bérezés szakmai tapasztalat alapján
  • Cafeteria
  • Bónusz fizetés a projektek után
  • Hetelés esetén pótlék (+25%)
  • Étkezési hozzájárulás
  • Képzések, tanulás támogatása
  • Előre lépési lehetőség

Munkaidő: 7:00-15:30 munkaidőkerettel!

Cégnév: Viapan Group