Feladatok

  • Irodák, csarnokok, gyárak alapszerelése, kábelezése, szerelvényezése,komplett külső belső kivitelezése.
  • Elosztószekrények bekötése
  • Hibakeresés/hibaelhárítás

Elvárások

  • Szakmai ismeretek
  • Igényes, pontos és önálló munkavégzés
  • Csapatba való beilleszkedés
  • A szakma utáni érdeklődés
  • Legalább 3 év szakmában szerzett tapasztalat
  • Munkára képes állapotban történő megjelenés

Előnyt jelent

  • Rajz olvasás
  • B kategóriás jogosítvány
  • Emelőgép kezelői jogosítvány
  • Egyéb szakmai tanfolyam
  • Vezetői tapasztalat

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés: nettó 400.000 - 600.000 Ft havi bér az elvárásoknak megfelelő tapasztalattal rendelkezőknek, azonban kevesebb tapasztalattal rendelkezők, pályakezdők és/vagy tanulni vágyók jelentkezését is várjuk!
  • Biztos, folyamatos munka
  • Rendszeres, pontos kifizetés
  • Stabil céges háttér
  • Munkába jutás segítése
  • Utazás támogatás
  • A szakmán belüli változatos munkafolyamatok, így remek fejlődési, tanulási lehetőség.
  • Minőségi szerszámok és gépek
  • Barátságos, jó hangulatú csapat

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

Több mint 10 éve működő, folyamatosan fejlődő vállalkozás.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja fényképes önéletrajzát!

Cégnév: Lost Electric Kft.