Feladatok

Vagyonvédelmi- és biztonságtechnikai rendszerek kiépítése, javítása és karbantartása.
Szolnoki telephelyünkről történik a munkába indulás, de a munkavégzés változó munkaterületeken történik.

Elvárások

- Villanyszerelői végzettség;
- B kategóriás jogosítvány;
- önálló és csapatban történő precíz, pontos munkavégzés.

Előnyt jelent

- Tűzjelző-, riasztó- és kamerás megfigyelőrendszerek telepítésében, programozásában, javításában eltöltött 1-3 év gyakorlat;
- Tűzvédelmi szakvizsgák megléte.

Amit kínálunk

- Versenyképes jövedelem;
- Hosszú távú, biztos munkalehetőség;
- Szakirányú továbbképzés;
- Szerszámok, munkaruha és egyéni védőeszközök biztosítása;
- Céges mobiltelefon;
- Munkaterületre céges gépjárművekkel történő kiszállás biztosítása.

Céginformáció

A Fire-Alarm Group Kft. több mint 20 éves szakmai múlttal rendelkezik a hazai biztonságtechnikai piacon.
Cégünk vagyonvédelmi és biztonságtechnikai rendszerek kiépítésével, javításával és karbantartásával foglalkozik.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja magyar nyelvű, fényképes önéletrajzát bérigény megjelölésével.

Cégnév: Fire-Alarm Group Kft.