Kedves Mérnök Kolléga! Veszprém megyei partnerünk keresi csapatába új kollégáját. Amennyiben vonzó Számodra a külföldi betanulás lehetősége és szeretnél szakmailag fejlődni egy nagy múltú multinacionális vállalatnál, jelentkezz partnercégünkhöz, mint

Villamosmérnök

Feladataid közé fog tartozni:

  • A termelés és a karbantartás szakmai támogatása;
  • Részvétel az elektromos karbantartásokban;
  • Fejlesztési ötletek, projektek egyeztetése és lebonyolítása.

Amilyen ismeretekkel biztosan rendelkezel:

  • Villamosmérnöki végzettség;
  • Minimum 3-5 év releváns szakmai tapasztalat célgépek építésében;
  • Legalább középszintű német vagy angol nyelvtudás;
  • Az alábbiak közül legalább három ismerete:
    • PLC programozás (Beckhoff)
    • HMI programozás (Beckhoff)
    • Mitsubishi robotok programozása
    • Cognex kamerarendszer
  • Önállóság, rugalmasság és kiemelkedő problémamegoldó készség.

Előnyödre válik:

  • Beijer HMI és EPLAN ismerete.

Amivel jutalmazzuk tudásodat:

  • Versenyképes juttatási csomag;
  • Betanulás a svájci anyavállalatnál
  • Fejlődési lehetőség;
  • Multinacionális környezet.

Munkavégzés helye:

  • Veszprém megye.

Ha szimpatikusak a fent leírtak, és megfelelsz az elvárásoknak, küldd el pályázatod a jelentkezem gombra kattintva.

Közvetítési nyilvántartási szám: BPM/01/3619-1/2015

Adatkezelési nyilvántartási szám: NAIH-72575/2014

Cégnév: Work Force Kft.