Napelemparkok kivitelezésére szakosodott, dinamikusan fejlődő partnercégünk. A jelentősen megnövekedett piaci igények miatt bővítenék a csapatot, az alábbi pozícióba keresünk új kollégát:

Villamosmérnök

A pozíció sikeres betöltéséhez szükséges:

  • Erősáramú villamosmérnöki vagy megújuló energiaforrás szakirányú felsőfokú végzettség
  • Napelemes rendszerekben szerzett tapasztalat
  • Analitikus, strukturális gondolkodás, rendszerszemlélet
  • Logikus gondolkodás, precíz munkavégzés
  • Felhasználó szintű számítógépes ismeret, Excel ismeret

Amit kínálunk:

  • Kiemelkedő bérezés, tapasztalati szint alapján
  • Laptop, mobiltelefon
  • Betanítás – támogató kollégák
  • Szakmai fejlődési lehetőség, karrier
  • Széles körű betekintés az üzleti folyamatokba, műszaki megoldásokba
  • Stabil vállalati háttér
  • Fiatal, dinamikus csapat

Munkavégzés helye: Budapest

Amilyen feladatok várnak Rád:

  • Naperőmű parkhoz műszaki megoldások kidolgozása
  • Árajánlatok bekérése, értékelése
  • Alvállalkozók munkájának koordinálása, ellenőrzése
  • Kiértékelések, elemzések, kimutatások készítése
  • Projektek nyomon követése
  • Beszerzések, import beszerzések ügyintézése
  • Más projektben való részvétel, közreműködés
  • Helyszíni bejárásokon részvétel

Előnyök:

  • Előny az AutoCAD ismerete
  • Projektvezetési gyakorlat
  • Angol nyelvtudás

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Villamosmérnök

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

Cégnév: Profession Services