Holland cég projekteket és munkát biztosít képzett szakembereknek fémmegmunkálás, hegesztés, telepítés - víz-, levegő-, elektromos ipar és építőipar - területén, elsősorban Hollandiában, Németországban és Belgiumban. 2023 júniusában 240 alkalmazottal.

Több mint 13 éves szakosodással és tapasztalattal ezeken a piacokon csak aktuális és hosszú távú projekteket kínálunk standard feletti fizetéssel, ahol dolgozóink 99%-a saját szobával rendelkezik. Ahogy a jelentkezők, úgy az ügyfelek között is mi választunk.

Nem a mennyiséggel foglalkozunk, hanem a minőséggel és a jó csapatokkal, akik tudják, hogyan kell ezt értékelni.

Alkalmazottak száma

  • 220 -250 alkalmazott

A kezdéshez szükséges:

  • iparági tapasztalat
  • az angol nyelv aktív használata
  • saját autó
  • VCA vagy SCC tanúsítvány

A munkakör tartalma, hatáskörei és felelősségei:

  • Villamos vezérlőrendszerek telepítése, karbantartása, javítása
  • Mérőeszközök pontos működésének biztosítása ipari környezetben
  • Eszközök hibaelhárítása, kalibrálása

Tipikus munkaköri leírás:

  • Tervezett karbantartási munkák tervezése, elvégzése
  • Együttműködés más részlegekkel a folyamatok javítása érdekében
  • Ellenőrző rendszerek problémáinak elemzése és diagnosztizálása
  • A rendszer teljesítményét javító megoldások tervezése és megvalósítása

Munkavállalói juttatások:

Holland munkaszerződés

  •  heti nettó 750 euró az alap 40 órára
  •  üdülési pótlék kb. 130 EUR havonta,
  •  egészségügyi ellátási támogatás kb. 120 EUR havonta,
  • összesen kb nettó 3600 Eur/havonta/alapórára,
  • rotáció általában 5+1 hét,
  • ingyenes szállás egyágyas szobákban internettel, egészségbiztosítás,
  •  betegség, szociális, nyugdíj és minden szükséges járulék megfizetése, gyermekek után járó járulékok és pótlékok igénybevételének lehetősége,  kapcsolattartó személy és segítség Hollandiában.
  • utazási támogatás az autótulajdonosnak 0,19 EUR minden egyes km-ert szállásról munkába és vissza
Cégnév: Fareon-A/Z Nederland B.V.