Partnerünk Magyarország egyik piacvezető tervező, mérnöki szolgáltató, projektmenedzsment vállalata. Projektjeik között gyáregységek, irodaházak, nagyobb volumenű lakópark és egyéb kivitelezési projektek tartoznak.

Villamosmérnök

Feladatok

Közreműködhetsz elsősorban több 10.000 négyzetméteres projektek lebonyolításában.

  • Koncepció, tervezési program szakági részeinek elkészítése
  • Tervek ellenőrzése, észrevételezése
  • Helyszíni műszaki ellenőrzések ellátása a megvalósítás szakaszában
  • Változások követése, Pótmunka elbírálása
  • Ütemterv ellenőrzése és követése
  • Szakági vezetővel való kapcsolattartásban és kooperációban való részvétel

Követelmények

  • Min. 3 év releváns szakmai tapasztalat hasonló volumenű kivitelezésben
  • Villamosmérnöki befejezett felsőfokú tanulmány
  • Szakmai műszaki ellenőrzéshez szükséges jogosultságok
  • "B" kategóriás jogosítvány
  • Angol és / vagy német kommunikációs szintű nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Kiemelkedő havi bérezés
  • Cafetéria
  • Éves bónusz
  • Egészségbiztosítási szolgáltatás
  • Angol /német vállalati nyelvtanulási lehetőség
  • Specifikus szakmérnöki képzések
  • Bejárás támogatás 100 %-ban

Munkavégzés helye

Debrecen

Cégnév: Randstad Hungary Kft.