Prémium minőségű termékeket gyártó partnercégünk, felépítmény gyártó üzemébe keresünk Villamosipari technikus munkatársat

Feladatok:

  • Gépkocsikon alkalmazott elektromos rendszer optimalizálása
  • Elektromos tervrajzok készítése
  • Járműipari termékek, technológiák, gyártási és tesztelési tevékenységek támogatása
  • Egyéb dokumentációs feladatok ellátása (mérési jegyzőkönyv, munkautasítások)
  • Kapcsolattartás a külföldi partnerekkel

Elvárások:

  • Autóiparban szerzett tapasztalat
  • Pneumetikai ismeretek
  • SolidWorks Electrical 2D ismeret

Amit kínálunk:

  • Kiszámítható, versenyképes bér
  • Szakmai fejlődési lehetőség, stabil munkaközegben

Egyéb információ az állásról:

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire adatbázisába történő jelentkezésével, cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi nyilatkozatot, amely a következő linken tekinthető meg:Adatvédelmi tájékoztató

Referenciaszám: d08edf
Cégnév: Pannonjob Kft.
Kapcsolattartó: Guthy Alex