Feladatok

  • Közreműködés a villamos gépek-, és berendezések, leállítása, illetve újbóli üzembe állításának szervezésében, illetve az operatív irányítási folyamatok tervezésében
  • Az erőmű villamos és irányítástechnikai berendezéseinek üzemeltetése, üzembiztonságának biztosítása
  • Hatáskörébe tartozó berendezések karbantartásainak tervezése, megrendelése és műszaki ellenőrzése, dokumentálása
  • Vészhelyzeti leállások kezelése, koordinálása
  • A kapcsolódó szervezeti egységekkel, szakterületekkel, illetve ezek vezetőivel való együttműködés, a hozzá tartozó beosztottak szakmai vezetése
  •  Belső műszaki szabályzatok elkészítése, nyomonkövetése
  • Szabványossági vizsgálatok nyomon követése, a szükséges vizsgálatok elvégeztetése, hiányosságok felszámoltatása, dokumentálása
  • Részvétel az erőmű műszaki-, gazdasági tevékenységéhez kapcsolódó feladatok végrehajtásában, a végrehajtáshoz szükséges feltételek biztosítása
  • Selejtezési javaslatok megtétele, selejtezések előkészítése
  • Javaslatok tétele az üzemi teljesítmény optimalizálását szolgáló projektekre, projekt tervek készítése, gazdaságossági számítások végzése, aktív részvétel a beruházások tervezésében, lebonyolításában
  • A szakterületére, munkájára vonatkozó hatályos jogszabályok, szabványok, műszaki előírások, belső szabályozások ismerete, időszakos műszaki felülvizsgálatokról való gondoskodás, kapcsolattartás a hatóságokkal, berendezések üzemmenetének ellenőrzése, monitoringja

Elvárások

  • Erősáramú villamosmérnöki végzettség
  • Villamos területen szerzett 3 éves munkatapasztalat
  • MS Office napi használat
  • Kooperatív, proaktív, problémamegoldó
  • Terhelhető
  • Önálló, precíz munkavégzés jellemzi
  • Rugalmas hozzáállás, csapatjátékos attitűd

Előnyt jelent

  • Erőműves tapasztalat
  • Villamos területen szerzett szakképzettséggel (villamos biztonsági felülvizsgáló, villamos alállomás kezelő, villamos hálózat kezelő, erősáramú elektrotechnikus)
  • Iparági tapasztalattal karbantartói vagy üzemeltetői vonalon

Amit kínálunk

Béren felüli havi plusz juttatások
Évi nettó 450 000,- Ft Cafeteria juttatás
13. havi fizetés
Nyugdíjpénztári hozzájárulás
Kormányrendeletben rögzített áramdíjkedvezmény
Gépkocsival történő munkába járás támogatása (közigazgatási határon kívül) nettó 50,- Ft/km
100%-os helyi bérlet térítés
Szakmai fejlődési lehetőség
Hosszútávú, biztos megélhetést nyújtó munkalehetőség

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények

Céginformáció

A Tatabánya Erőmű Kft. a város távhő rendszerének és közintézményeinek alapvető hőforrása. Legfontosabb feladatuk a mintegy 23.000 lakás és számos intézmény fűtési és használati melegvíz ellátásához szükséges hőenergia előállítása.

Jelentkezés az állásra: Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük fényképes szakmai önéletrajzát, a bérigény és a pozíció megjelölésével juttassa el hozzánk.