Feladatok

Az NHK Spring Co. Ltd a világ egyik legnagyobb japán autóipari lengéscsillapító rugókat gyártó vállalata. Jelenleg a vállalat Tatán működő gyáregységébe keres munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:
  • Karbantartói munkák elvégzése terv szerint
  • Karbantartással kapcsolatos dokumentumok vezetése
  • Termelési folyamat közben adódó váratlan meghibásodások elhárítása villamos oldalról
  • Fejlesztési munkákban való részvétel együttműködve a mérnökökkel
  • Közreműködés az állásidők hatékony csökkentésében
  • Épület- és kiszolgáló berendezések karbantartása, állagmegóvása

Elvárások

  • szakirányú szakmunkás / középfokú releváns műszaki végzettség
  • legalább 3 év, termelő vállalatnál szerzett tapasztalat
  • villamos rajzolvasási készség (PLC vezérlések ismerete előny)
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • önálló munkavégzés képessége
  • folyamatos munkarend vállalása
  • "B" kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent

  • iparban szerzett karbantartási tapasztalat
  • hajtás szabályozási ismeret
  • robotok karbantartásában, kezelésében szerzett tapasztalat
  • PLC vezérlések ismerete

Amit kínálunk

  • versenyképes jövedelem
  • béren kívüli juttatások
  • multinacionális környezet
  • hosszútávú munkalehetőség

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Zuhanyzási lehetőség
  • Céges busz
  • Kerékpártároló
  • Parkoló

A "Jelentkezem" gombra való kattintás után kérem csatolja nyelvű önrajzát.
Cégnév: NHK SPRING HUNGARY KFT.