Vezérigazgatói asszisztens

  • Munkaügyi feladatok ellátása:
    • HR adminisztráció működtetése;
    • Bérszámfejtés előkészítése, majd a dokumentumok eljuttatása a szolgáltató partnerhez;
    • Szervezeti mozgások adminisztrációja, kommunikációja;
    • Toborzási, kiválasztási, képzési és fejlesztési feladatok koordinációja, továbbá kapcsolattartás a szolgáltató partnerekkel.
  • Office management feladatok ellátása:
    • Megfelelő irodai adminisztrációs struktúra biztosítása;
    • Irodai eszközök kezelése;
    • Iratok megfelelő kezelése.
  • A vezérigazgató munkájának napi szintű támogatása:
    • Találkozók, üzleti események szervezése;
    • Kommunikációs anyagok és jelentések karbantartása.
  • Reprezentációs és rendezvényszervezési feladatok ellátása:
    • Vállalati rendezvények, konferenciák szervezésében való részvétel;
    • Csapatépítő események teljes körű koordinációja, szervezése, lebonyolítása.

Elvárások / Requirements

  • Legalább középfokú iskolai végzettség.
  • Legalább 5 év releváns tapasztalat komplex asszisztensi feladatok ellátásában.
  • Középfokú angol nyelvtudás.
  • Precíz munkavégzés.
  • Határidők pontos betartása.
  • Dinamikusság, pozitív attitűd.

Amit nyújtunk / Benefits

  • 13. havi fizetés és cafeteria.
  • Rugalmas munkarend és home office lehetőség.
  • XIII. kerületi, jól megközelíthető iroda, valamint barátságos, családias légkör.
  • Összetartó, magas szakmai színvonalat képviselő csapat.
  • Kihívást jelentő, változatos, szakmai fejlődést biztosító feladatok.

a0t6N000009O7w3QAC

Cégnév: Trenkwalder Kft