Partnerünk multinacionális cég, akik mezőgazdasági gépjárművek széleskörű márkatípusainak gyártanak futóműveket. futóműrendszereket és ezekhez kapcsolódó elektronikus rendszereket. Vevőik főképp Nyugat-Európai cégek és végfelhasználók, a velük való online és személyes vevőszolgálati tevékenység elvégzésére keressük új kollégájukat.

Vevőszolgálati specialista

Feladatok

Feladataid az alábbiak lesznek:

  • Terméktámogatás és vevői tanácsadás
  • Elektronikus és elektromechanikus rendszerek üzembe helyezésének a támogatása
  • Diagnosztikai eszköz és termékfejlesztési folyamatokban való aktív részvétel
  • Visszacsatolás a gyártási és minőségbiztosítási folyamatok részére
  • Utazások belföldön és külföldön a vevőszolgálati tevékenység elvégzése miatt
  • Oktatási feladatok elvégzése
  • Együttműködés a konszern érintett vállalataival

Követelmények

A pozícióhoz tartozó elvárások:

  • Villamos vagy mechatronikai technikusi végzettség
  • Gépipari környezetben szerzett tapasztalat
  • Kommunikációképes angol vagy német nyelvtudás
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek
  • Kiemelkedő tárgyaló- és kommunikációs készség
  • Problémák helyszíni feltárása, elemzése
  • B kategóriás jogosítvány, utazási hajlandóság, rugalmasság
  • Jó elemző és problémamegoldó képesség

Előnyt jelent:

  • Felsőfokú villamosmérnöki vagy mechatronikai mérnöki végzettség
  • Mezőgazdasági járműipari tapasztalat
  • Minőségbiztosítási ismeretek

Amit kínálunk

Amit partnerünk kínál:

  • Kezdő hónapokban albérlettámogatás
  • Költözés esetén saját, berendezett vendéglakás (40-45 nm)
  • Munka-magánélet egyensúly
  • Szabadságprémium
  • Utazási támogatás

Munkavégzés helye

Szombathely

Cégnév: Randstad Hungary Kft.