Feladatok

  • Rendelések hatékony kezelése, rögzítése
  • Rendelések visszaigazolása, készletellenőrzés
  • Az ügyfél- és értékesítői kapcsolatok kezelése
  • Vevői kivonatok elkészítése és aktualizálása
  • Az ügyfelekkel kötött promóciós megállapodások kezelése
  • Az értékesítési stratégia végrehajtásában bekövetkezett változások jelentése
  • Partnerektől és kollégáktól érkező megkeresések kezelése
  • Adminisztrációk precíz és naprakész vezetése

Elvárások

  • Középfokú végzettség, felsőfokú végzettség előny
  • MS Office felhasználó szintű ismeret
  • Társalgási szintnek megfelelő angol nyelvtudás
  • 1-2 éves szakmai tapasztalat előny
  • Jó kapcsolatépítő
  • Konfliktuskezelés
  • B kat. jogosítvány
  • SAP ismeret előny

Amit kínálunk

  • Hosszú távú, biztos karrierlehetőség
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Nemzetközi környezet
  • Stabil háttérrel rendelkező, folyamatosan fejlődő vállalat
  • Barátságos, támogató munkakörnyezet
  • Folyamatos tréning- és fejlődési lehetőség

Munkahelyi extrák

  • Céges étkező
  • Parkoló
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

A Sofidel-csoportot 1966-ban alapították, és a higiéniai és háztartási felhasználásra szánt papír-gyártó piac egyik piacvezetője. Lábatlani üzemünkbe keressük lendületes csapatunk új tagját.

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva, magyar és angol nyelvű önéletrajz csatolásával, és bérigény megjelölésével.

Cégnév: Sofidel Hungary Kft.