Feladatok

Hétköznapra (hétfőtől-péntekig) keresünk vérvételi asszisztens munkatársat Békásmegyeren nyíló magánvérvételi helyünkre, ahol gyermek vérvételi szolgáltatást nyújtunk, rész- vagy teljes munkaidőben, határozatlan időre.

  • laborvizsgálat céljából megjelent gyermekektől vért illetve mintát vegyen, valamint ellássa e tevékenységgel kapcsolatos egyéb feladatokat, különösen:
    • vérvételen kívül egyéb minták levétele, illetve a hozott minták átvétele a rendelőben megjelent személyektől;
    • minták szakmai szabályok szerint történő tárolása, kezelése (pl. ha szükséges centrifugálás, fagyasztás);
    • minták és kérőlapok átadása a laboratórium megbízottja részére a laboratóriumba történő elszállítás céljából;
  • számlák kiállítása, vizsgálati díj betegektől való átvétele, banki terminál kezelése
  • fogyóanyagok nyilvántartása
  • betegdokumentáció kezelése

Elvárások

A pozíció betöltéséhez szükséges végzettség. Kizárólag érvényes igazolványokkal (MESZK és működési nyilvántartási) rendelkezők jelentkezését várjuk.
Gyermek vérvételben szerzett megfelelő tapasztalat.

Előnyt jelent

- Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat,
- önálló, megbízható munkavégzés,
- csapatorientált hozzáállás

Amit kínálunk

- Stabil, kiszámítható, igényes munkakörnyezet,
- folyamatos szakmai fejlődési lehetőség (szakmai tréningek),
- összetartó csapat, ahol segítjük egymás munkáját,
- versenyképes fizetés,
- szabad hétvége.

Céginformáció

A Mundi Medical Bt. az ország számos pontján nyújt vér- és egyéb mintavételi szolgáltatást. A Synlab Hungary Kft. kiemelt partnere vagyunk. Cégünk a TritonLife Csoport partnere.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja önéletrajzát.

Cégnév: Mundi Medical Bt.