Feladatok

  • Vegyipari gépeinken valamint galvánsoron történő munkavégzés.

Elvárások

  • vegyipari végzettség
  • csapatban való együttműködés
  • pontos, precíz munkavégzés

Előnyt jelent

  • galvanizálói szakismeret

Amit kínálunk

  • stabil, jogtisztán bejelentett bérezés
  • két műszakos munkarend
  • családias környezet
  • szabad hétvége

Munkahelyi extrák

  • Zuhanyzási lehetőség
  • Kerékpártároló
  • Parkoló

Céginformáció

Nyomtatott áramköröket és fóliatasztatúrákat gyártó 35 éves családi vállalkozás keres munkatársakat.

A "Jelentkezem" gombra kattintva kérem csatolja magyar nyelvű fényképes önéletrajzát.

Cégnév: AUTER Elektronikai Kft