Belvárosi, díjnyertes, exkluzív esküvői ruhaszalon munkájára igényes, precíz, varrónői képesítéssel rendelkező (ennek bemutatását kérjük az interjúnál), gyakorlott (közelmúltban ezen a szakterületen dolgozó/ dolgozott) varrónőt keres bővülő, vidám csapatába azonnali kezdéssel teljes munkaidőre (nem bedolgozásra!), bejelentett, 8 órás munkaviszonnyal!

Több éves szakmai gyakorlat szükséges (de nem feltétel az esküvői szalonban szerzett gyakorlat, a betanítást vállaljuk!). Feladatkör: esküvői ruhák méretre igazítása, uszályfelgombolás kialakítása, vevők kiszolgálása.

Amit kínálunk: Exkluzív munkakörülmények, kiemelt, versenyképes jövedelem: bruttó 330.000.-375.000.-Ft tapasztalattól függően!

Fényképes önéletrajzokat az info@lamariee.hu email címre várjuk személyes adatok, iskolák és volt munkahelyek megjelölésével! Köszönjük!

Cégnév: Ilonovia Kft.
Kapcsolattartó: Meszaros Ilona
HASONLÓ ÁLLÁSOK
Varrónő Pest megye

Soroksári csapatunkba, Varrónő-értékesítő kollégákat keresünk! A Diego egy napról napra fejlődő, nemzetközi franchise rendszerben működő kereskedelmi ... »

Feladatok :      függönyvarrás ,vásárlók kiszolgálása, tájékoztatása, tanácsadás árubeszerzés segítése, érkező áru bepakolása, raktározása, árufeltöltés ... »

A kiszabott, mintadarabbal rendelkező modellek varrása. Színállások varrása, fazononként 2-3 darab. Mintavarrás alkalmi jelleggel.