Feladatok

  • valutaváltási tranzakciók pontos és hatékony lebonyolítása
  • az ügyfelek kérdéseinek megválaszolása

Elvárások

  • legalább középfokú végzettség 
  • érvényes valutapénztárosi vizsga
  • megbízhatóság
  • kulturált megjelenés

Előnyt jelent

Idegen nyelv ismerete

Céginformáció

Az Exclusive Best Change Zrt. valutapénztáros pozícióba munkatársakat keres a következő városokba: Nagyatád, Baja, Bonyhád, Nyírbátor, Nyíregyháza (külön pozíciók)
 

Jelentkezés módja

A "jelentkezem" gombra való kattintás után kérjük, csatolja magyar nyelvű fényképes önéletrajzát.
Cégnév: EXCLUSIVE BEST Change Zrt. Kft.
Állás helye:
Állás-kategóriák:
Állásnév:
FRISS HASONLÓ ÁLLÁSOK
E-MAILBEN

A "Feliratkozom" gombra kattintva elfogadja az általános biztonsági és szerződési feltételeinket.

HASONLÓ ÁLLÁSOK
Valutapénztáros Somogy megye

ügyfelek kiszolgálása, ki- és befizetések lebonyolítása, pénztár kezelése, pénztárral kapcsolatos adminisztráció lebonyolítása

ÁLLÁS MEGTEKINTÉSE
Valutapénztáros Pest megye

az ügyfelek udvarias tájékoztatása és kiszolgálása pénzkezelés pénztárkezelés és a hozzá kapcsolódó adminisztráció lebonyolítása értékesítési ... »

ÁLLÁS MEGTEKINTÉSE