Feladatok

Az ideális jelöltünk:

  • Középfokú kereskedelmi végzettséggel rendelkezik, előnyt jelenthet a kiskereskedelmi vagy üzletvezetési szakirány.
  • Legalább 2-3 év releváns tapasztalatot szerzett a kereskedelem területén, különösen az értékesítési folyamatok és üzletmenet terén.
  • Az ideális jelöltnek kombinált szemléletűnek kell lennie: képesnek kell lennie az ügyfélszerzésre (hunter típusú), valamint az ügyfélkapcsolatok hosszú távú építésére és kezelésére (farmer típusú).
  • Műszaki fogékonyságú: ismerettel rendelkezik a termékek technikai jellemzőiről és alkalmazásáról.
  • Tájékozott a piaci trendekben és a legfrissebb fejlesztésekben az iparágban, hogy hatékonyan tudja kezelni az üzleti folyamatokat és irányítani a kereskedelmi tevékenységet.

Elvárások

  • A Te különleges képességed: Megszállottan elkötelezett vagy az üzlet sikerének, és a céljaid elérésének.
  • Príma tehetséged: A szakértelem. Képes vagy egyensúlyozni és hatékonyan irányítani az üzletet és segíteni tudod a vásárlókat a megfelelő termékek kiválasztásában. Kreatív módon közelíted meg a kihívásokat, és hatékonyan kezeled a változó helyzeteket az optimális megoldások elérése érdekében.
  • Nálunk az üzleti területen való jártasság alapkövetelmény. Tisztában vagy az üzleti folyamatokkal és a kereskedelmi projektekkel?
  • Vezetői képességek: Csapat motiválása és támogatása az üzleti célok eléréséért, valamint hatékony kommunikáció és problémamegoldás.
  • Ügyfélközpontúság: Értsd meg az ügyfelek igényeit és problémáit és reagálj azokra, hogy biztosítsuk az elégedett vásárlókat és hosszú távú üzleti kapcsolatokat.
  • Üzleti érzék: Legyél képes üzleti lehetőségek felismerésére az üzletmenet sikeres irányítása érdekében.
  • Rugalmasság és problémamegoldó képesség: Gyorsan tudj reagálni a változó körülményekre és váratlan helyzetekre, valamint hatékonyan tudd kezelni a konfliktusokat és problémákat.
  • Szervezőképesség: Legyél képes az üzleti folyamatok és tevékenységek hatékony szervezésére és irányítására annak érdekében, hogy az üzlet gördülékenyen működjön.
  • Vállalkozói szellem: Legyél kreatív és innovatív, valamint nyitott az új ötletekre és lehetőségekre az üzlet fejlesztése érdekében.

Amit kínálunk

  • alapos, gondos betanítást - a több ezer cikkes készletet kb. 6 hónap megjegyzed. A társaid lesznek ebben a fő támaszod az üzletben, de céges árukészlet-ismereti tréninged vagy az OKJ-s villanyszerelői képzésedet is mi álljuk
  • stabil cég vagyunk, aki figyel rád. Olyan nincs, hogy késik a fizetés, vagy szombaton dolgozni kéne vagy bárkit is hirtelen kirúgunk – a vírushelyzetben is a fő prioritásunk a leépítés megakadályozása volt, sikerrel. Számíthatsz ránk!
  • a Daniella családias hangulatú munkahely - együtt dolgozunk egymásért és ez jó érzés: Nem mutyizunk, nem kivételezünk, nem vagyunk felületesek, nem rekesztünk ki, nem vagyunk szervezetlenek, hanem beszélgetünk egymással. Érdekel minket, ki mivel tölti a szabadidejét, szeretünk a családról mesélni, összetartunk.
  • korrekt, szektoron belül elismert fizetés
  • dolgozói kedvezményt adunk neked a termékekből
  • útiköltség-térítéssel kompenzálunk
  • béren felüli negyedéves és éves teljesítmény-bónusszal is honoráljuk a sikeres eredményeidet
  • bruttó 49.000 Ft-os Cafetériát kapsz minden hónapban
  • határozatlan idejű munkaszerződésed lesz - és akár azonnal kezdhetsz!
  • ez egy abszolút bizalmi pozíció - te is ugyanígy hosszútávon tervezhetsz velünk

Akkor vagy álmaink kollégája, ha te most jóérzéssel bólogatsz!
Gyere, jelentkezz hozzánk!

Céginformáció

Hamar felismered az üzleti lehetőségeket?
Képes vagy motiválni egy csapatot?

Vállalkozó szellemű ÜZLETVEZETŐT keresünk a veszprémi üzletünkbe!

Ha szíved csücske az értékesítés és a kihívások, akkor nálunk a helyed.

Csatlakozz a Daniella kereskedelmi csapatához és legyél része egy kis családnak, ahol az ügyfelek elégedettsége és a csapatszellem a legfontosabb! Ha szereted az építő kapcsolatokat, otthonosan mozogsz a kereskedelmi világban, és szeretnél része lenni egy összetartó csapatnak, jelentkezz hozzánk üzletvezetőnek!

Cégnév: DANIELLA VILLAMOSSÁG