Üzletvezető

Amit kínálunk:

  • stabil munkahelyet egy dinamikusan fejlődő nemzetközi vállalatnál
  • teljesítményösztönző prémiumot havonta
  • versenyképes juttatási csomagot
  • akár 20%-os dolgozói kedvezményt
  • belső képzések
  • kiemelt figyelmet fordítunk egyéni fejlesztésedre
  • a Munka Törvénykönyvben meghatározott pótlékokat
  • munkábajárási támogatást: közösségi közlekedéssel való munkába járás költségének, illetve autóval történő munkába járási költségtérítésének támogatását
  • erős csapatszellemet, mert közösen ünnepeljük sikereinket és szeretjük a munkán kívül is együtt tölteni az időnket
  • jó hangulatú munkavégzést, ahol a humor és egymás támogatása a mindennapi munkánk része
  • a kérem és a köszönöm szavak használatát, ezzel kifejezve egymás felé a tiszteletünket
  • professzionális betanítási programot
  • lehetőséget a cégen belüli fejlődésre (a vezetői pozícióink több, mint 60%-át belső kinevezéssel töltjük be)
  • ingyenesen igénybe vehető munkavállalói támogatóprogramot, mely keretein belül életvezetési, pénzügyi, jogi kérdésekben kaphatsz támogatást

Főbb feladatok ebben a munkakörben:

  • az üzletre meghatározott értékesítési célok megvalósítása és annak ellenőrzése
  • az üzlet napi operatív működésének irányítása, kapcsolódó szervezési és adminisztrációs feladatok ellátása
  • a vásárlók magas szintű kiszolgálásának biztosítása
  • a termékek elhelyezése az üzlethálózat szabványainak betartásával
  • az üzletben dolgozó csapat irányítása, motiválása, munkaszervezése, fejlesztése
  • a forgalom folyamatos nyomon követése
  • a leltározás előkészítése és végrehajtása

Várjuk a jelentkezésed, amennyiben:

  • legalább középfokú végzettséged van
  • rendelkezel kereskedelemben szerzett legalább 2 éves üzletvezetői vagy üzletvezető helyettesi tapasztalattal
  • szereted a dekor és ruházati termékeket
  • vevőorientált (barátságos, segítőkész, kedves) vagy, jó kommunikációs készséggel bírsz és szeretsz csapatban dolgozni
  • kiváló kommunikációs és problémamegoldó képességgel rendelkezel
  • képes vagy 6-10 fős dolgozói csapatot sikeresen vezetni, irányítani
  • fontos számodra a jó hangulat ezt meg is tudod teremteni
  • az üzletteret vásárlói szemmel tudod nézni, ezzel hozzájárulva a magasabb szintű vásárlói élmény biztosításához
  • felhasználói szintű számítógépes ismereteid vannak
Cégnév: Pepco Poland Sp. z o.o.