Feladatok

  • A vásárlói élmény megteremtése, magas színvonalú kiszolgálás biztosítása az üzletben
  • A márkabolt eredményes vezetése, a kitűzött értékesítési célok elérése
  • Az üzlet operatív működtetésének biztosítása, a kapcsolódó adminisztrációs feladatok ellátása
  • Aktív részvétel az értékesítésben
  • A törzsvásárlói program népszerűsítése
  • Árurendelés, leltározás
  • Promóciók lebonyolítása, bolti és bolton kívüli aktivitások szervezése
  • A márkabolt képviselete, kapcsolattartás a bevásárlóközponttal, a többi YR bolttal és irodával
  • Az eladói csapat irányítása, munkaszervezése, motiválása a kitűzött KPI számokat szem előtt tartva

Elvárások

  • Szépségápolás iránti érdeklődés
  • Legalább középfokú szakirányú kereskedelmi végzettség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret
  • Kereskedelemben szerzett üzletvezetői vagy üzletvezető helyettesi tapasztalat
  • Lelkes, csapatjátékos és emberközpontú attitűd
  • Energikus, motiváló személyiség

Előnyt jelent

  • Angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Elegáns boltok, prémium szépségmárka képviselete
  • Szépségápolási és vezetői tréningek szakértői minőségben
  • 100 millió elültetett fa mutatja, hogy mi igazán zöldek vagyunk
  • Alapbér + cafeteria próbaidő után + forgalomtól függő bónusz
  • Havi 6 db 70%-os termékvásárlási kedvezmény
  • 100% bejárási támogatás vidékről
  • Elegáns munkaruhát és munkacipő költségtérítést biztosítunk
  • Élet- és balesetbiztosítás a próbaidő után
  • Kávé, tea, frissítők munka közben
  • Támogató, erős, összetartó csapat

Munkahelyi extrák

  • Céges rendezvények
  • Ingyen kávé, üdítő

Céginformáció

Az Yves Rocher szakértő a növényi eredetű szépségápolásban.
A kozmetikai piacon olyan egyedülálló márkát képvisel, amely egyben Botanikusa, Termesztője, Gyártója és Forgalmazója saját szépségápolási termékeinek, természetes és hatékony választást nyújt a nők minden bőrápolási igényére.

Magyar nyelvű fényképes önéletrajzzal és bérigény megjelölésével.

Cégnév: Yves Rocher Hungary Kft.