Feladatok

  • Az üzletvezető felelős minden üzleti folyamat megfelelő és határidőn belüli végrehajtásáért (eladás, készletfigyelés és optimalizálás, vevőkiszolgálás, jogi szabályok betartása, munkaszervezés, céges belső folyamatoknak és szabályoknak való megfelelés)
  • Irányítja, szervezi és felügyeli az üzlet többi dolgozójának munkáját
  • Elemzi az elért forgalmi eredményeket, konverziós rátát és a költségeket a tervezetthez képest
  • Követi, optimalizálja és kontrollálja a bolti készletet
  • Javaslatokat tesz eladást ösztönző lépésekre
  • Felelős a munkaszervezésért és a munkabeosztásért
  • Nyomonköveti az eladásokat és javaslatokat tesz korrekciós lépésekre, ha az elmarad a tervezettől
  • Felelős a vevőnek nyújtott jó kiszolgálásért és a jó munkahelyi légkörért
  • Felelős a vevői kifogások és panaszok kezeléséért (a Fogyasztóvédelmi Törvény betartásával) minőségi kiszolgálást nyújtva,  továbbá az üzleti dokumentációk naprakész vezetéséért, a készlet pontosságáért és az üzlet tisztántartásáért

Elvárások

  • Minimum 18 hónap munkatapasztalat kereskedelmi területen
  • Angol nyelvtudás
  • Érettségi
  • Jó szervezőkészség és problémamegoldó-képesség
  • Felelősségvállalás

Előnyt jelent

  • Üzletvezetőként szerzett gyakorlat
  • Egyéb idegennyelv ismerete

Amit kínálunk

  • Versenyképes alapfizetés
  • Forgalmi mutatókhoz kötött havi bónusz
  • Fiatalos, dinamikus csapat

Céginformáció

A Sport Vision a régió egyik vezető sportüzletlánca. Cégünk 12 országban van jelen - Románia, Bulgária, Görögország, Szlovénia, Horvátország, Bosznia-Hercegovina, Szerbia, Montenegró, Észak-Macedónia, Albánia, Csehország és Szlovákia - több mint 600 üzlettel, több mint 5000 alkalmazottal, a cég központja Belgrádban, Szerbiában található. Stratégiai partnerei vagyunk olyan vezető sportmárkáknak, többek között, mint a Nike, Adidas, North Face, Asics, Columbia, Salomon vagy az Under Armour és kulcsfontosságú ügyfelei több mint 50 további sportmárkának. A kezdetektől fogva fokozott figyelmet fordítunk munkatársainkra, a legjobbakat választjuk ki és a lehető legideálisabb munkakörülményeket biztosítjuk számukra. Sikerünk kulcsa a profizmus, megbízhatóság és a megújulás, ezeket az értékeket valljuk és nyújtjuk is ügyfeleink, partnereink, vásárlóink és munkatársaink számára. Cégünk küldetése megőrizni vezető szerepünket a piacon, folyamatosan kapcsolatot ápolva vevőinkkel, ügyfeleinkkel és partnereinkkel az egyedülálló vásárlási élmény és termékpaletta által.

A pozícióra jelentkezni angol és magyar nyelvű fényképes önéletrajz elküldésével lehet!
Cégnév: Sport Vision Technology Kft.