Feladatok

  • egyetemi kompetencia területek (kutatási területek és laborok) naprakész ismerete,
  • regionális és országos kapcsolattartás az egyetem és az (ipar)vállalatok között,
  • üzletfejlesztés (meglévő és új vállalati kapcsolatok),
  • árajánlat készítése, menedzselése (kapcsolattartás az egyetemi kutatókkal és a vállalatokkal),
  • projektek follow-up tevékenysége, vállalati elégedettség mérés,
  • offline és online marketing tevékenységek támogatása,
  • szakmai rendezvényeken, üzleti fórumokon való részvétel.

Elvárások

  • felsőfokú végzettség (mérnök),
  • kiváló kommunikáció szóban és írásban, tárgyalási és érdekérvényesítő képesség,
  • iparvállalati vagy kutatásfejlesztési területen tapasztalat, elsősorban értékesítési területen,
  • M 365 alkalmazások magas szintű ismerete,
  • gyors, önálló, hatékony munkavégzés,
  • nagyfokú precizitás,
  • stressztűrő képesség, terhelhetőség, rugalmasság,
  • magas szintű problémamegoldó készség,
  • büntetlen előélet igazolása.

Előnyt jelent

  • egyetemi vagy kutatóintézeti tapasztalat, illetve innovációs ismeretek,
  • középfokú angol nyelvtudás.

Amit kínálunk

  • teljes munkaidős, munkaviszony,
  • stabil hátterű, innovatív szervezeti környezet,
  • dinamikus csapatmunka,
  • kimagasló egyéni fejlődési lehetőség,
  • versenyképes jövedelem,
  • cafeteria.
Cégnév: Miskolci Egyetem