Üzletfejlesztési és PR asszisztens kollégát

Feladatok:

  • Menedzser asszisztensi feladatok ellátása, üzletfejlesztésért felelős csoport munkájának támogatása
  • Marketing és PR anyagok készítése
  • Céges rendezvények szervezése

Amit kínálunk:

  • Stabil munkahely
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
  • Emberközpontú vállalati kultúra
  • Aktív közösségi élet

Egyéb információ az állásról:

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire adatbázisába történő jelentkezésével, cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi tájékoztatót, amely a következő linken tekinthető meg:Adatvédelmi tájékoztató

Referenciaszám: f150aa
Cégnév: Pannonjob Kft.
Kapcsolattartó: Tanner Fanni
HASONLÓ ÁLLÁSOK
Marketing Assistant Pest megye

Jelentkezz jogi, pénzügyi tanácsadási és adótanácsadási üzletágakat támogató marketing csapatunkba és szerezz tapasztalatot szerteágazó kommunikációs ... »