Üzemmérnök

Munkavégzés helye: Dunaújváros

Rád váró feladatok:

  • Új, modernizált palackozóüzemünk teljeskörű mérnöki támogatása
  • Beruházási és karbantartási projektek szervezése, irányítása
  • Külföldi beszállítókkal való kapcsolattartás
  • Készletnyilvántartások nyomon követése, elszámolások előkészítése
  • Technológiai előírások, kezelési- és munkautasítások karbantartása
  • Karbantartó és palackozóüzemi munkatársak szakmai támogatása

Amit leendő munkatársunktól elvárunk:

  • Folyamatban lévő, vagy befejezett felsőfokú, műszaki tanulmányok (preferáltan gépészmérnök, vagy mechatronikai mérnök)
  • Hasonló területen szerzett munkatapasztalat
  • Folyamatirányítási rendszerek felhasználói szintű ismerete
  • Karbantartási és projekt-szemlélet
  • Jó kommunikációs-és szervező készség
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás

Amiért igazán szeretni fogod a Linde-t:

A Lindénél olyan szakértő emberek vesznek majd körül, akik igazán szeretik azt, amit csinálnak. A kreatív megoldásokat keressük és folyamatosan azon dolgozunk, hogyan mozdítsuk előre vállalatunkat. Vevőink igényeit szem előtt tartva, bármely kihívásra képesek vagyunk egyedi megoldást szolgáltatni. Mindemellett munkavállalóink biztonsága és környezetünk védelme elsődleges szempont számunkra.

Amit kínálunk!

  • Határozatlan idejű munkaszerződés, hosszú távú munkalehetőség egy stabil vállalatnál
  • Rugalmas munkaidő
  • Versenyképes juttatási csomag, kiemelkedő Cafeteria kerettel
  • Munkába járás támogatása
  • Egészségügyi biztosítás
  • Képzési lehetőségek, vállalati rendezvények

A pályázatokat a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk.

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Gépészmérnök
  • Üzemmérnök
Cégnév: LINDE GÁZ Magyarország Zrt.