Munkahely:

Levice, Szlovákia

Bér: 2200 € (bruttó)

A MUNKAKÖR TARTALMA, HATÁSKÖRE ÉS FELELŐSÉGE:

• a vasúti közlekedés irányítása és működtetése a jogszabályoknak és a vonatkozó előírásoknak megfelelően,

• a választott vasúti üzemeltetési technológia és folyamatok értékelése, esetleges újraértékelése,

• a feladás szakmai támogatása és közvetlen felelősségvállalás a feladás eredményes végrehajtásáért,

• költségtakarékos intézkedések, innovációk és hatékonyabb megoldások javaslata,

• együttműködés a technikussal és koordináció a mozdony javítások tervezésében

• kommunikáció és napirendi menedzsment a közlekedési infrastruktúra szolgáltatókkal (pl. ŽSR, SŽDC, MÁV, GYSEV stb)

• részvétel belső dokumentumok kidolgozásában a Közlekedési Hatóságok felé (HU, SK, CZ) ellenőrzéseken való részvétel,

• a külföldi ellenőrző hatóságokkal (pl. NKH /nemzeti közlekedési hatóság/, BOKF – Katasztrófa védelé /környezet/ és mások) való kommunikáció és napirend kezelése,

• kommunikáció és napirend menedzsment a fuvarozókkal és szolgáltatókkal,

• felelősség a mozdonyvezetők eredményes működéséért a teljesítményük minősége, a hatékony munkaidő-felhasználás, a szabványok betartása és a kiadott döntések teljesítése szempontjából,

• a teljes szállítási technológia ellenőrzése az üzleti partnerekkel kapcsolatban (iparvágányok technológiai eljárásai, bel szabadok, üzemeltetési eljárások stb.),

• információs rendszerekkel való munkavégzés, hozzáférési jogok megoldása (EVAL, PIS, Kapella, COMPOST, KADR stb.),

• dokumentumok elkészítése a szlovák menetrendi rendszer számára,

• kocsijavítási megoldások az AVV előírások szerint,

• rendkívüli küldemények szállítására vonatkozó engedélyek lebonyolítása (URMIZA),

• operatív, különösen üzemeltetési problémák megoldása,

• a vasúti árufuvarozási műveletek gazdaságosságának racionalizálása,

• új munkaerő beszerzése,

• önálló döntéshozatal.

MUNKAVÁLLALÓI JUTTATÁSOK:

Céges gépjármű, mobiltelefon, laptop és egyébek megegyezés szerint.

A kiválasztási eljárás befejezésének várható időpontja:

2022.11.30.

Munkavállalói követelmények:

A MUNKAKÖR BETÖLTÉSÉHEZ SZÜKSÉGES ALKALMASSÁG:

középiskola érettségivel

egyetemi végzettség I. fokozat

egyetemi végzettség II. fokozat

OKTATÁS A TERÜLETEN:

A vasúti közlekedés üzemeltetése

NYELVI KÉPESSŚGEK:

Magyar nyelv - Haladó (C1)

EGYÉB ISMERETEK:

Microsoft Office – Haladó

Microsoft Word - Haladó

Microsoft Excel - Haladó

Jogosítvány:  B

AZ ADOTT POZÍCIÓBAN/TERÜLETEN SZERZETT TAPASZTALAT:

min. 3 év

SZEMÉLYES ELŐKÉPESSEGEK ÉS KÉSZSÉGEK:

Vasúti gyakorlat vagy vasutas végzettség szükséges!

AZ  ÜZEMELTETÉSI VEZETŐ EGEB ELŐFELTÉTELEI ÉS KÉSZSÉGI A KÖVETKEZŐK:

• angol és német nyelvtudás - előny

• képesség a tevékenységek előnyök szerinti irányítására és koordinálására,

• területen szerzett legalább 3 év tapasztalat,

• felelősség, • függetlenség,

• hűség,

• analitikus gondolkodás,

• kommunikatív készség,

• nagy munkavállalás,

• a munka pontossága és minősége,

• csapatmunka,

• a hatékony megoldások támogatásának képessége,

• utazási hajlandóság,

• stresszhelyzetek megoldásának képessége,

• a több központban működő személyzet hatékony irányításának képessége különböző tevékenységek végzése során,

• a személyzeti döntések meghozatalának képessége.

TÁRSASÁGUNKRÓL:

A cég ügyfélvonatok szállítását végzi Magyarországon, Szlovákiában és Csehországban. Sikeresen együttműködik cégekkel a logisztika területén. Az elmúlt év során 20 százalékkal növelte a szolgáltatások volumenét Szlovákiában és Magyarországon, és továbbra is előrelépési tendenciát mutat.

KAPCSOLAT:

Ing. Zuzana Gáborová

gaborova@raillog.sk

Kapcsolattartó: Gáborová Zuzana