Feladatok

A PLK Ügyvédi Társulás ingatlanjogi tapasztalattal és gyakorlattal rendelkező ügyvédet keres, legalább jó minősítésű szakvizsgával, és a szakvizsga letételét követő legalább 5 év releváns tapasztalattal az ingatlanjog, különösen tervezési és kivitelezési szerződések készítése, tárgyalása és nagyobb volumenű ingatlan tranzakciók bonyolítása területén.

A felmerülő szerződések széles tárgyköre biztosítja a változatos munkavégzést, ugyanakkor az ügyfél portfólió okán lehetőség van kiemelkedő tapasztalatot szerezni az építési beruházások és kapcsolódó feladatokkal összefüggésben.

Elvárások

  • szakvizsga
  • legalább 5 év releváns tapasztalat az ingatlanjog területén
  • nagyfokú precizitás
  • szakmai igényesség
  • magabiztos MS Office programismeret
  • proaktív, lojális személyiség
  • jó kommunikációs készség

Előnyt jelent

  • angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  • piacképes jövedelem
  • jó hangulatú csapat
  • nagyfokú önállóság
  • kiemelkedő színvonalú munkakörnyezet

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal, fizetési igény megjelölésével lehet.

Tájékoztatjuk, hogy a megküldött önéletrajzokban szereplő személyes adatok adatkezelője a Pongor Ügyvédi Iroda. Az adatkezelés célja: a munkakör betöltéséhez szükséges önéletrajzok bekérése, kiértékelése, a pályázó kiválasztása, a munkakör betöltése. Az adatkezelés vége/valamennyi személyes adat törlése: a munkakör sikeres betöltését követő 2 hónapon belül. A pályázó az önéletrajz megküldésével a fenti adatkezeléshez hozzájárul.
Cégnév: PLK Ügyvédi Társulás