Belvárosi ügyfelünk részére keresünk új kollégát  az alábbi munkakörbe:

Ügyféltámogató Munkatárs

Ha szívesen segítesz ügyfeleknek, és hatékonyan tudsz kezelni különböző helyzeteket, akkor ez a pozíció Neked szól!

Amit nyújtani tudunk:

  • Fiatalos, barátságos munkakörnyezet,
  • BKK bérlet,
  • Nyugdíjpénztár hozzájárulás,
  • Fix munkaidő hétfőtől péntekig 8-16 óráig.

Ami Rád vár:

  • Telefonon érkező hívások fogadása, ügyfelek megfelelő tájékoztatása.
  • E-mailben érkező kérdések, panaszok adminisztrálása.
  • Panaszok kivizsgálása, válaszlevelek megírása.
  • Esetenként angol nyelven történő levelezés, hívásfogadás.

Elvárások:

  • Minimum érettségi,
  • Angol középszintű nyelvtudás,
  • Ügyfélszolgálati területen szerzett tapasztalat,
  • Jó szóbeli kommunikációs készség,
  • Kiváló íráskészség.

Állás, munka területe(i):

  • Ügyfélszolgálat, Vevőszolgálat
  • Telefonos ügyfélszolgálat
  • Online ügyfélszolgálat
  • Üzleti támogató központok
  • Ügyféltámogatás, Adminisztráció
Cégnév: Reed Personnel Services Czech Republic s.r.o