Miskolc a te helyed

Partnerünk több, mint 24 éve a hazai ipar meghatározó és megbízható résztvevője. Portfólióját az innováció és a sokszínűség határozza meg.
Egyedi alkatrészeket, alkalmazásokat és rendszermegoldásokat gyártanak és hoznak létre.
Ügyfélszolgálati munkatárs kollégát keresünk akár azonnali kezdéssel.

Feladatok:

  • Telefonon és emailben érkező megrendelések rögzítése SAP rendszerben, visszaigazolások küldése, követése
  • Vevőkkel történő folyamatos kapcsolattartás különböző platformokon
  • Árajánlatok készítése társosztályokkal együttműködve
  • Szállítások, részszállítások kezelése
  • Értékesítési csoport munkájának támogatása
  • Reklamációk, visszáruk, minták kezelése
  • Vevői adatok karbantartása
  • Szoros együttműködés a társosztályokkal

Elvárások:

  • SAP ismeret
  • Műszaki beállítottság

Amit kínálunk:

  • Cafeteria és bejárás támogatás
  • Születésnapi szabadság
  • 35 éven aluliaknak 25 napos szabadság
  • Kiszámítható, stabil, nemzetközi hátterű cég
  • Összetartó csapat, kellemes légkör, támogató környezet
  • Ergonomikus, modern munkakörnyezet
  • Kihívásokkal teli, dinamikus feladatkör szerteágazó feladatokkal

Egyéb információ az állásról:

Tájékoztatjuk, hogy a Pannonjob Kft. álláshirdetéseire adatbázisába történő jelentkezésével, cégünk automatikusan Ön által elfogadottnak tekinti az adatvédelmi tájékoztatót, amely a következő linken tekinthető meg:Adatvédelmi tájékoztató

Referenciaszám: 0bc3e3
Cégnév: Pannonjob Kft.
Kapcsolattartó: Tanner Fanni