Feladataid az alábbiak lesznek:

  • Meglévő kiemelt céges Partnerektől hibajelentések fogadása;
  • Reklamációk és panaszok kezelése (szóban és/vagy írásban);
  • Kiemelt partnerek hitelkereteinek aktív kezelése és adminisztrációja;
  • Partnerekkel, vállalati központtal és egyéb társosztályokkal való folyamatos kapcsolattartás;
  • Értékesített termékek megrendelése;
  • CRM- és egyéb rendszerekben adminisztratív feladatok ellátása;
  • Beérkezett hibákból adódó problémák továbbítása/eszkalálása a megfelelő társosztályok felé;
  • Egyenlegközlők, számlaegyenleg kezelése, adminisztrálása és továbbítása az ügyfelek felé;
  • Tartozó ügyfelek pénzügyi utánkövetése.

Ami szükséges ehhez:

  • Középfokú végzettség;
  • Legalább 3 év hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat, pl.: ügyfélszolgálati munkatárs, Front Office munkatárs, call center munkatárs;
  • Középfokú angol nyelvtudás (külföldi partnerekkel való kommunikációhoz);
  • Ambiciózus, motivált és agilis személyiség;
  • Kiemelkedő kommunikációs képesség, analitikus gondolkodásmód;
  • Magabiztos, határozott fellépés;
  • MS Office programok és számítógépes operációs rendszer felhasználói szintű ismerete.

A kiválasztásnál előnyt jelent:

  • Pénzügyi vagy közgazdasági területen szerzett szakirányú közép-vagy felsőfokú képesítés;
  • Multinacionális nagyvállalatnál szerzett tapasztalat;
  • SAP vagy Microsoft Dynamics ismerete.

Amit a cég kínál:

  • Alapfizetés + cafeteria + home office támogatás;
  • 13. havi fizetés ÉS éves bónusz;
  • A munkavégzéshez szükséges eszközök biztosítása;
  • Hibrid munkavégzés lehetősége - home office;
  • Kiszámítható és kiegyensúlyozott munkaidőbeosztás;
  • Stabil, nagyvállalati háttér;
  • Összetartó, családias csapat;
  • Óvodai, bölcsődei támogatás.

Munkavégzés helye: Budapest V. kerülete

Munkaidő: H-P 8:00-16:00

Amennyiben felkeltette érdeklődésed a pozíció, jelentkezz önéletrajz csatolásával az alábbi gombra kattintva:

Cégnév: Beck and Partners Személyzeti Tanácsadó Iroda