Feladatok:

  • Telefonon érkező általános bejelentések, reklamációk, panaszok fogadása, ügyintézése

  • Standard írásos ügyek kezelése

  • Ügyfelek szerződéses, vagy szerződés felmondással kapcsolatos bejelentéseinek fogadása

  • Pontos, naprakész tájékoztatás nyújtása az ügyfelek részére, felmerült problémák kezelése, valamint kimenő telefonhívások kezdeményezése a beérkező igényekkel kapcsolatban

  • Kampányok miatti ügyfélmegkeresések indítása

Elvárások:

Végzettség:

  • érettségi

Technológiai tudás:

  • magabiztos MS Office csomag használat

Kompetenciák:

  • Ügyfélközpontúság és megoldás-orientáltság

  • Nyitott, kommunikatív, empatikus személyiség

  • Jó konfliktuskezelési képesség

  • Rugalmasság, nyitottság

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés

  • Motivációs bónusz

  • Cafeteria (éves szinten br. 320 000 Ft )

  • Fizetett pótszabadság

  • Kockázati élet- és balesetbiztosítás

  • Magán egészségügyi szolgáltatás

  • Teljes körű szakmai támogatás és képzés

Egyéb információ az állásról:

Munkaidő: Teljes munkaidő

Munkavégzés helye: 1081 Budapest, II. János Pál pápa tér 20.

Cégnév: Work Force Kft.
Kapcsolattartó: Karaszová Dominika