Feladatok

Telefonos, emailes és ügyfélszolgálat kezelése
-Ügyfél panaszkezelés (írott) és a vevőelégedettség biztosítása
-Közművek személyes és online ügyintézés
-Folyamatos kapcsolattartás a partnerekkel
-A munkálatok egyeztetése a ügyfelekkel és a kiválasztott vállalkozóval
-Hiba elhárítások nyomon követése, koordinálása
-Együttműködés a  pénzügyis kollégával az ügyfél reklamációi kérdésekben

Elvárások

-Kiemelkedő a kommunikációs készséged szóban és írásban is
-Magabiztosan kezeled az ügyfél kéréseket és panaszokat
-Udvarias, türelmes és higgadt vagy
-Kedveled az embereket és szívesen segítesz
-Jó a problémamegoldó képességed
-Hatékonyan, pontosan és megbízhatóan dolgozol
-Jó csapatjátékos vagy
-Gyorsan tanulsz, könnyen beilleszkedsz
-Minimum alapszinten beszélsz és olvasol angolul
-Középiskolai végzettséggel rendelkezel
-Megbízható, önálló és pontos a munkavégzésed
-Magabiztosan használsz webes technológiákat, Microsoft officet  és mobil applikációkat

Előnyt jelent

Vállalatirányítási rendszer, CRM rendszerismeret
-Korábbi ügyfélkapcsolati, vevőszolgálati tapasztalat

Amit kínálunk

-Változatos szakmai kihívások és fejlődési lehetőség
-Rugalmas munkaidő
-Fiatalos, dinamikus csapat
-Rugalmas munkakörülmények
-Családbarát hozzáállás
-Stabil háttér és hosszú távú munkalehetőség

Céginformáció

Társasházkezelő Iroda fő tevékenysége az épületek közös képviseletének ellátása. A több mint 10 éves ingatlankezelői gyakorlattal rendelkező, dinamikusan fejlődő cég, mindig a megbízói érdekeit helyezi az első helyre. Dinamikusan növekvő micro vállalkozás.

A 'Jelentkezem' gombra kattintás, CV elküldése után telefonos beszélgetés és személyes interjú
Cégnév: Nove Consulting Kft.